Työn tiedot Менеджер по продажам в ООО "Альфа Хорс"
Löytää:
Käyttäjä: rekisteröimätön   Kirjaudu  |  Rekisteröi uusi käyttäjä
Maa: Yhdysvallat   [ Vaihda maa ]
Ota ylläpitäjälle »

Hevoset
Yhteensä: 10093
Ajoneuvot
Yhteensä: 316
Hevostalli
Yhteensä: 482
Job
Yhteensä: 1696
Rehu
Yhteensä: 331
Ihmiset
Yhteensä: 6672
Horse Game
Showjumping

Facebook » Käytä Facebook kirjautua

Työn tiedot
Päiv.20.02.2015
OtsikkoMenedzher po prodazham v OOO "Alfa Xors"
TarjousTyötarjouksen
Maa Ven?j? RUS
AlueEi määritelty
AmmattiMyyj?
LuokkaEi määritelty
Etunimi
Sukunimi
Julkaisija
Lähetä viesti kortin omistaja
  Menedzher po prodazham v OOO "Alfa Xors"

  Lisää kirjanmerkkeihin

Muokkaa
Näkemyksiä: 5179

Yleinen
Kuvat: 0
Elokuvat: 0
Huomautuksia: 0
Kommentit: 0
Kortit
1. Yleinen
Muuttaa päivämäärä20.02.2015 11:06
*OtsikkoMenedzher po prodazham v OOO "Alfa Xors"
*TarjousTyötarjouksen
*Maa Ven?j? Ven?j?
Lähin suuri kaupunkiEi määritelty
*AmmattiMyyj?
Muut käytettävissä ammatit
Pituus työn (vuotta)0
Erikoistuminen
(ratsastus vain)

2. Hintatiedot
Kertamaksu hinta
Tuntihinta
Päivän hinta
Kuukausimaksu30000 RUB
AsuinpaikkaEi määritelty

3. Yhteystiedot
Käyttäjän etunimi
Sukunimi käyttäjän
SexEi määritelty
Syntymäaika31.12.1969
SiviilisäätyEi määritelty
Ota yhteyttä sähköpostitseinfo@alfa-horse.ru
Ota yhteyttä puhelimitse+74959676618
Sijaintig. Moskva, ul. Spartakovskaya, d.11, str.1
Sijainti kartalla
Internet-sivultahttp://www.alfa-horse.ru

4. Lisätietoja
LisätietojaОткрыта вакансия "менеджер по продажам" в компании ООО "Альфа Хорс". Уважаемые соискатели, мы ждем от вас резюме по электронной почте. Обращаем Ваше внимание, резюме должно быть составлено корректно и оформлено грамотно, согласно основным правилам составления резюме (в формате doc).

Должностные обязанности:
- Консультирование клиентов;
- Качественная организация работы с существующими клиентами;
- Развитие партнерской базы;
- Сопровождение сделок.

Требования:
- Гражданство РФ;
- Грамотный устный и письменный язык;
- Активная жизненная позиция;
- Целеустремленность;
- Знание конной тематики;
- Знание английского языка приветствуется.

Условия:
- График работы 5/2 (10:00 - 19:00);
- Оформление по ТК РФ;
- Оплачиваемый отпуск, больничные листы;
- З/п два раза в месяц;
- Оклад 30 000 руб;
- Проценты от продаж.

О компании:
Компания «Альфа Хорс» ведет успешную работу на конном рынке России. Основные направления деятельности компании: Лошади: индивидуальный поиск и подбор лошади для клиента; организация просмотра и приобретения лошади в странах ЕвроСоюза; перевозка лошадей авто и авиа транспортом; страхование лошадей. Обучение и туризм: организация мастер-классов у ведущих тренеров и спортсменов в Европе, обучения в лучших конных школах в Европе, поездок на лучшие международные мировые турниры. Строительство и проектирование: изготовление и сборка карскасно-тентовых конных манежей; проектирование конюшен и конно-спортивных комплексов; поставка оборудования для внутреннего и внешнего устройства КСК; специализированная техника для КСК; системы видеонаблюдения; юридические услуги, оформление документов на лошадей.

5. Pääsy kortti
Viesti tilassaAnnetaan kirjoittaa tälle kortille
Turvallisuus-tilassaJokainen voi lukea kortin ja kommentit

Muut tämän käyttäjän viestit

Yhteensä: 4   Klikkaa näytä kaikki
  Vakansiya kompanii «Alfa Xors» Menedzher po prodazham (konnaya industriya)
Päiv.: 25.08.2013
Maa:  Ven?j? Ven?j?
Alue: Москва
Otsikko: Vakansiya kompanii «Alfa Xors» Menedzher po prodazham (konnaya industriya)
Tarjous: Työtarjouksen
Ammatti: Zootechnician
Erikoist:
Kuvat: 1Näkemyksiä: 9259      Katso sitä »
Päiv.: 14.02.2014
Ammatti: Myyj?
Erikoist:
Kuvat: 1Näkemyksiä: 9347      Katso sitä »
  Menedzher po prodazham
Päiv.: 29.07.2014
Otsikko: Menedzher po prodazham
Erikoist:
Kuvat: 1Näkemyksiä: 7383      Katso sitä »

Top.Mail.Ru